objednávka eBooku

Jak se dokonale připravit na stavbu domu

Zakoupením eBooku navíc získáváte:

  • 1

    Nárok na 6 pracovních listů

    Společně s eBookem vám zašleme 1. pracovní list a další pracovní listy vám budeme průběžně zasílat, tak jak je budeme dokončovat.
  • 2

    Doživotní aktualizaci

    Pokud si náš eBook zakoupíte, budeme vám zasílat veškeré aktualizace tohoto materiálu, a to buď doživotně, nebo do vašeho odhlášení z našeho seznamu.

sleva

Cena eBooku po slevě je pouhých 290 Kč 

Upozornění pro Slovensko: Pokud chcete fakturu vystavit na firmu a nejste plátce DPH, vzniká Vám vystavením faktury povinnost stát se identifikovanou osobou a musíte mi následně dodat své IČ DPH. Pokud identifikovanou osobou nejste nebo se jí stát nechcete, doporučuji koupit si eBook na fyzickou osobu nepodnikatele.

Za informacemi, které vám poskytujeme si pevně stojíme.

Když budete mít po přečtení eBooku pocit, že pro vás informace v něm obsažené nejsou hodnotné a ozvete se nám do 14 dnů od obdržení eBooku, vrátíme vám bez jediné otázky peníze zpět.

Tato kniha není jen o stavbě domu. Je o životních rozhodnutích. A já už teď vím, že jsme vložením energie do rekonstrukce bytu ve městě volili správně. A až jednou přijde čas na pořízení útočiště v přírodě, bude to zase tato kniha, která nás povede dál.

Anna Winklerována rodičovské dovolené

Kniha Stáni a jejího týmu vychází z bohaté praxe skupiny architektů. Předkládá zásadní otázky, které úzce souvisejí se stavbou domu, ale málokdy napadnou laika nebo začínajícího stavebníka. Vidina vlastního domu je lákavá, ale ... "Je konkrétně pro mě lepší dům nebo byt?", "Co všechno stavba domu změní v mém životě, v životě naší rodiny?", "Jak souvisí cena domu s mojí energií?", "S čím si nechat pomoci a co zvládnu sám?", ... těmito a dalšími otázkami vás eBook provede a usnadní vám tak rozhodnutí i vlastní stavbu. V bonusech pak najdete šikovné pracovní listy a další eBook, který vám pomůže při rozhodování mezi stavbou a rekonstrukcí. Postavit si vlastní dům je velký projekt a pokud má člověk vše předem dobře promyšlené, ušetří si spoustu problémů.

Milada Langfelnerováfyzioterapeutka a autorka eBooku Emoce a nemoci

Milá Stáňo, pročetl jsem si důkladně e-book což mi docela trvalo. Celá jeho myšlenka se mi líbí a vlastně nemám nic co bych mu vytknul ani doplnil. Je specifický a ve svém oboru netradiční pohledem na energie, řízení vlastního života, důrazem na "nedůležitost" hmotných statků. S obojím se setkáme více v permakultuře, než ve stavebnictví a to ani v tom slaměném. Přiměl mě se zamyslet a projít si i "film" naší stavby a všech procesů kolem.. Ebook skvěle doplní pracovní listy, jaké všechny budou by mě velmi zajímalo, bez nich by nebyl "kompletní". Na druhou stranu stavba vlastního bydlení je velký sen a jak zaznělo v ebooku srovnatelný s vysokohorskou expedicí - i zde si je člověk vědom rizik, přípravou jich spoustu eliminuje ale stále zůstává velké procento že se akce nezdaří, nebo že se někdo z expedice nevrátí. Pokud už je člověk v této fázi a dobře si pamatuju ze své zkušenosti, ebook by mé rozhodnutí neovlivnil. Stejně jako se snažíte ve svém ebooku, tak i já jako horský průvodce vždy vedu lidi k tomu aby dokázali zhodnotit své možnosti a schopnosti, než se vydají na akci. Snad pomůže těm, kteří váhají, nebo jsou ovlivněni okolím a samotným by jim bylo lépe v bytě:-) Jak říká Ondra Netík - stavba stála mnoho lidí manželství i život:-)

Honza HarnošHorský průvodce

Potřebujete pomoc?

Napište mi na slavule@i-staveniste.cz.

Další informace a kontakty naleznete na našich stránkách i-staveniště

http://i-staveniste.cz

http://blog.i-staveniste.cz

Jsme tu pro vás, rádi vám pomůžeme.